Повернення

Форма повернення товару:

Правила повернення/обміну товару Дане правило діє однаково для обміну/повернення речей не-підійшли по фасону або мають заводський дефект. Ви маєте право на повернення/обмін протягом 14 днів після отримання замовлення (дату отримання можна дізнатись за телефоном 067-239-5-333). Для повернення/обміну ви повинні не пізніше 14 днів відправити «зворотню» посилку за адресою: 03036, пр-т Повітрофлотський 77. У посилку необхідно вкласти, видаткову накладну, заяву із зазначенням причини повернення/обміну, також в заяві необхідно вибрати спосіб відшкодування: залік вартості в рахунок наступного замовлення, поштовий переказ грошей.

– Якщо ви повертаєте товар, придбаний без знижки/уцінки

- вартість повернені товару, зачитується як 100%.

– Якщо ви повертаєте товар, придбаний зі знижкою/уцінкою - вам зачитується вартість товару мінус надана знижка, також перераховується знижка для речей, які залишилися у вашому замовленні (якщо дану суму ви зараховуєте в рахунок майбутніх замовлень - знижка на решту товари не перераховується. Загальні доповнення до умов будь-яких повернень/обмінів:

– У разі відсутності картонних бирок на виробі - відбувається зменшення, що повертається суми на 35%

 – У разі відсутності комплектної упаковки (пакета, коробки) - відбувається зменшення суми, що повертається на 35%

 – У разі наявності слідів шкарпетки: «подряпини на підошві», сліди від дезодоранту, потертості в нижній частині джинс/брюк, сліди потертостей внутрішньої частини ременя, будь-які подряпини на шкірі (сумки, гаманці, взуття, одяг).

Всі перераховані обставини є найбільш розповсюдженими причинами «відмови» в поверненні з-за не-збереження «товарного вигляду». Товар повертається клієнтові шляхом поштового відправлення. У разі відмови клієнта сплатити доставку - товар зберігається протягом 14 днів і після утилізується.

– Не підлягають поверненню/обміну: нижню білизну, шкарпетки, купальники, плавки, шапки, шарфи - тобто будь-які предмети, які прямо контактують з відкритими частинами тіла або волосся. Дане обмеження прописано в ЗоЗПП, у зв"язку з необхідністю дотримання санітарно/гігієнічних норм.